Paulinka - 2008-01-04 19:08:13

Tutaj Kupujemy Jedzenie.
Lista:

Główne:
Chleb: 3 $
Bułki: 1 $ ( Za Sztukę )
Szynka: 3 $ ( Za Kg )
Baleron: 4 $ ( Za Kg )
Masło: 3 $
Margaryna: 3 $
Szynka z Kurczaka: 4 $ ( Za Kg )
Szynka: 5 $ Za Kg ( Różne Rodzaje/Wymyślone )
Mięso: 6 $ ( Za Kg )
Kurczak: 11 $ ( W Częściach lub Cały )
Ser Żółty: 8 $ ( Za Kg )
Ser Topiony: 4 $ ( Za Pódełeczko )
Jogurt: 5 $

Warzywa:
Marchew
Ogórki
Pomidory
Pietruszka
Por
Seler
Cebula
Wszystko Sprzedawane w Kg i Wszystko Po 6 $ za Kg.

Owoce:
Jabłka
Gruszki
Mandarynki
Banany ( W Sztukach )
Pomarańcze
Ananas ( W Sztukach )
Wiśnie
Jagody
Jeżyny
Winogrona
Wszystko Sprzedawane w Kg i Wszystko Po 7 $ za Kg.

GotLink.pl